Jouluaatto! Näin hurahti kalenteri ja joulunodotus ja olemme maalissa. Viimeinen luukku pitää sisällään kosmetiikkaa ja minua ihan harmittaa, että tämä on viimeinen, eikä palkintoja riitä kaikille osallistuneille! Tarkemmin sanottuna vikaan pakettiin kuuluu 3 erilaista Hurraw-huulirasvaa, V10Plus kasvonaamio, BodyShopin Frosted plum suihkugeeli sekä L’Occitanen käsi- sekä huulirasva.

Tämä paketti lähtee jollekin joulun onnekkaalle!
Arvonnat säännöt ovat edelleen vanhat tutut:
1. Jätä kommentti postaukseen, huikkaa ihan mitä vain! Saat yhden arvan.
2. Koska vakkarilukijoita on kivaa ”palkita”, saat jokaisesta seurantakanavasta lisäarvan (kanavat ovat blogger, bloglovin, Facebook, Instagram sekä blogit.fi).
3. Huikkaa kommentissasi monellako arvalla olet mukana, maksimissaan sinulle siis kolahtaa huikeat 6 arpaa!
Pidän tätä arvontaa auki aina 30.12.2015 klo 20 asti, jotta kaikki joululomailijatkin ehtisivät mukaan!’

Toivottavasti kaikki ovat saaneet joulumielen viriteltyä ja joulunvietto voi alkaa. Oikein rauhallista joulua kaikille, muistakaa rentoutua ja nautiskella!
Niityllä lunta, hiljaiset kadut,
taakse jo jäänyt on syksyn lohduttomuus
Muistojen virta, lapsuuden sadut
Sanoma joulun on uusi mahdollisuus
Joulu on taas, riemuitkaa nyt!